Керівництво

Адміністрація

Сесемко Костянтин Володимирович

Сесемко Костянтин Володимирович

Директор

Кандидат юридичних наук, професор кафедри господарського, трудового права та цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого МАУП. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Міське будівництво» у 1980 р. У 1993 р. – Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

(044) 515-61-63

Тімохіна Тетяна Вікторівна

Тімохіна Тетяна Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Закінчила в 2004 р. Харківську національну академію міського господарства, спеціалізація «Міський електротранспорт»; у 2011 р. Університет економіки та права «КРОК», спеціалізація «Управління навчальним закладом». Організовує навчально–виховний процес, здійснює контроль за його перебігом та результативністю. Контролює виконання навчальних планів та програм, науково-методичне забезпечення навчальних дисциплін.

(044) 515-61-63

Халецька Лілія Миколаївна

Халецька Лілія Миколаївна

Завідувач відділення

Кандидат історичних наук. У 2007 році закінчила Інститут історії, етнології і права Вінницького державного педагогічного університету імені М. М. Коцюбинського. В 2010 році – аспірантуру Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. 2011 року на підставі прилюдного захисту дисертації присвоєно науковий ступінь кандидата історичних наук; тема роботи: «Сільське населення України в роки хрущовської «відлиги»: рівень та якість життя».

(044) 515-61-63