Студенти ДЕПК при МАУП відвідали Будинок Уряду ТА музей історії Урядів України
16 Травня 2019

Студенти ДЕПК при МАУП відвідали Будинок Уряду ТА музей історії Урядів України

Екскурсія почалася «коридорами влади» в Кабінеті Міністрів України, де студенти побачили внутрішню організацію роботи цієї структури та мали змогу відвідати прес-центр Кабінету Міністрів.

Далі студенти оглянули експозиції Музею історії урядів України, де студенти дізналися про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. Тут студенти мали змогу ознайомитись з матеріалами, пов’язаними з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема з копіями документів, нагород та фотознімками. Була проведена чудова екскурсія з представленням керівників урядів України, особливостей їх керівництва та цікавих історій, пов’язаних із ними.

В одному із залів Музею неабияке захоплення студентів викликав відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Екскурсанти мали змогу посидіти в кріслі Голови та уявити себе керуючим Ради Міністрів УРСР.

У залі, присвяченому періоду незалежності України, студенти ознайомилися з текстом Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року з оригіналу газети “Урядовий кур’єр”